Gotowe woreczki foliowe do pakowania – duży wybór, niskie ceny!

Chcesz zapakować produkty szybko, skutecznie i tanio? Wybierz gotowe woreczki foliowe do pakowania. Różne rodzaje folii, rozmiary oraz sposoby zamknięcia pozwalają na dopasowanie ich do praktycznie każdego produktu!

Rodzaje folii do produkcji worków

Dostępne w sprzedaży worki foliowe do pakowania produkowane są z użyciem różnych folii. Typ folii przekłada się na jej właściwości, między innymi odporność na uszkodzenia, przezroczystość, połysk, przepuszczalność pary wodnej.

Najczęściej woreczki foliowe spożywcze produkowane są z folii PP – polipropylenowej albo z folii PE – polietylenowej. Popularne są także folie celofanowe, które mają atrakcyjny wygląd. Z kolei jako Worki foliowe do pakowania odzieży bardzo popularne są worki polipropylenowe, które są trwałe i estetyczne.

Aby uzyskać dodatkową ochronę, stosowane są worki z folii bąbelkowej – powietrznej.

Niektórzy producenci oferują też worki foliowe do pakowania z folii recyklingowanych, biodegradowalnych, które są przyjazne dla natury.

Wymiary worków foliowych

Producenci worków foliowych do pakowania oferują je w różnych wymiarach, dzięki czemu mogą być one dostosowane do rodzaju pakowanych produktów.

Aby powiększyć pojemność worka, stosowane są boczne zakładki. Najczęściej mają je woreczki foliowe spożywcze, ale pozwalają one również na pakowanie innych wyrobów o większych wymiarach.

Dostępne są także worki o niestandardowych kształtach, na przykład skośne worki foliowe do pakowania odzieży, które pozwalają na stosowanie ich z wieszakami.

Rodzaje zamknięć woreczków foliowych

Woreczki foliowe do pakowania mogą być wyposażone w różne typy zamknięć. Są one dobierane zależnie od przeznaczenia opakowań.

Worki mogą być otwarte i mogą być zamykane za pomocą dodatkowych tasiemek, zszywek. Mogą być też wyposażone w pasek z klejem do zaklejania.

Dla maksymalnej szczelności używane są worki strunowe, które mogą być wielokrotnie otwierane i zamykane. Z kolei worki foliowe do odzieży można zakupić również w wariancie z zamknięciem i z wieszakiem.

Dodatkowe parametry worków z folii

Worki foliowe dostępne są również w innych wariantach, które mogą być dopasowane do wymogów danych towarów. Przykładowo do elektroniki używane są worki antyelektrostatyczne.

Gotowe worki foliowe można też kupić też w różnych kolorach, aby dopasować je do konkretnego typu towaru.