Niejeden przedsiębiorca w małej bądź większej firmie staje w pewnym momencie przed dylematem, w jaki sposób prowadzić swoją księgowość. Czy zlecić jej prowadzenie zewnętrznej firmie, czy stworzyć swój własny dział księgowości? Jeśli postawimy na to drugie rozwiązanie, trzeba będzie zainwestować w program do prowadzenia księgowości. Jednym z rozwiązań może być Program Sage Symfonia.

Symfonia program – korzyści ze stosowania

Program symfonia sage to kompleksowe rozwiązanie wspierające prowadzenie pełnej księgowości w firmie. Jest to oprogramowanie, które nadaje się zarówno dla przedsiębiorstw, jak i dla biur rachunkowych. Jakie są najważniejsze korzyści z jego stosowania?

Przede wszystkim program sage symfonia zapewnia ciągłość rozliczeń, ponieważ nierozliczone transakcje zostają wprowadzone do obrotów rozpoczęcia. Dzięki używaniu programu symfonia sage możemy wykonywać elektroniczne polecenia przelewu, jak również drukować wszelkie raporty oraz zestawienia w celu przechowywania w tradycyjnej, papierowej formie. Jeśli nie ma takiej konieczności, możliwe jest również przechowywanie dokumentów i raportów w formie elektronicznej w formacie plików PDF.

Program sage symfonia umożliwia dogłębną i wnikliwą analizę bieżącej sytuacji całego przedsiębiorstwa. W łatwy sposób sporządzimy czytelne wykresy, dzięki którym prezentacja wyników kosztów oraz sprzedaży będzie bardzo łatwa w odbiorze, nawet dla osób niezwiązanych bezpośrednio z działalnością przedsiębiorstwa czy niezaznajomionymi z aspektami księgowymi.

Kolejna niewątpliwie bardzo ważną zaletą symfonia program automatycznie prowadzi dziennik księgowań – dzięki temu możliwe jest na bieżąco zestawienie wszystkich płatności VAT.

Symfonia program – gdzie kupić

Program sage symfonia jest obecnie najpopularniejszym programem do prowadzenia księgowości na rynku polskim. W rozwiązania tej firmy można zaopatrzyć się w sklepie internetowym, jak również przez telefon – zadzwonić pod właściwy numer, w zależności od tego, jakie rozwiązanie nas interesuje. Z firmą można skontaktować się również poprzez wiadomość email wysyłając ją na adres enterprisemanagement@sage.com.pl. Konsultanci firmy dostępni są na terenie całej Polski, natomiast biura znajdują się w Łodzi oraz w Warszawie.