Zalety centrum językowego DeRU

centrum językowe DeRU

Centrum językowe DeRu powstało w samym sercu Katowic – jednego z najbardziej rozwijających się obecnie miast w Polsce. Jakie zalety ma ta szkoła językowa Katowice? Co ją tak naprawdę wyróżnia? Czemu warto zainwestować właśnie w kurs języków obcych tam?

1) szeroka oferta

Przede wszystkim, warto powiedzieć, że szkoła ta realizuje naprawdę bardzo różne kursy językowe. Na pewno będzie tu niemiecki i rosyjski – dwa podstawowe języki, od których w ogóle zaczęła się cała szkoła. Jednak to nie wszystko.

Znajdziemy tutaj także język francuski, hiszpański czy włoski. Do tego dojdzie jeszcze angielski, a także polski jako język obcy. Warto jeszcze dodać, że mamy także szansę zapoznać się z dwoma niszowymi językami, jakimi są czeski oraz węgierski.

2) różnorodne poziomy

Oczywiście, szkoła językowa Katowice DeRu bardzo dba o to, aby były różnorodne poziomy. Z tego też powodu spotkamy się tutaj na wstępie z dokładnym testem, który oceni nasze zdolności posługiwania się danym językiem. Wszystko po to, aby jednak maksymalnie jak najlepiej dopasować kurs do danej osoby tak, aby jak najwięcej ona skorzystała na nim.

3) różni lektorzy

Warto także podkreślić, że DeRu to także szkoła językowa Katowice, której założyciele doskonale wiedzą, że każdemu kursantowi potrzebny jest nieco inny lektor. Niektórzy preferują lektorów mających bardziej luzackie podejście, inni zaś wolą, jak lektor jest poważny i wymagający. Bez względu na to, kogo potrzebujesz, taka osoba znajdzie się w DeRu.

4) różne kursy

Ważne jest także to, że w DeRu spotkamy się z różnego rodzaju kursami p będą to kursy dla dzieci, dla grup biznesowych czy kursy językowe dla dorosłych Katowice.

Warto szczególnie przypatrzeć się tym właśnie kursom dla dorosłych. Otóż od zawsze wpajano w nas przekonanie, że dorośli to nie są w stanie się absolutnie niczego nauczyć, a już na pewno nie języków obcych. Jest to oczywiście zupełna nieprawda. Tak naprawdę dorośli doskonale radzą sobie z językami obcymi ,tylko potrzebne są tu po prostu nieco inne metody nauczania niż standardowo.

5) ciekawe metody nauczania

Odnośnie właśnie do metod nauczania, warto tu podkreślić, że DeRu posiada naprawdę ciekawe metody. Lektorzy potrafią sprawić, aby nauka języka obcego była fascynującą przygodą, odkrywaniem czegoś nowego, a nie tylko nudnym wkuwaniem gramatyki i słówek.

Podsumowując, naprawdę warto zapoznać się z ofertą szkoły językowej DeRu, zarówno jeśli szukamy czegoś dla naszych dzieci, pracowników, czy też interesują nas kursy językowe dla dorosłych Katowice.