Jak szybko odświeżyć powietrze w hotelu?

Prowadzenie hotelu wiąże się z umiejętnością szybkiego i skutecznego reagowania na tzw. kryzysowe sytuacje. Dzięki temu każdy hotelowy gość będzie czuł się w nim wyjątkowo i to już po przekroczeniu progu budynku. I właśnie dlatego kluczem do marketingowego sukcesu jest w tym przypadku przyjemny zapach.

Wielostopniowe odświeżanie powietrza

Niektóre Profesjonalne odświeżacze powietrza są wręcz stworzone dla osób prowadzących hotele. Często mają one formę dedykowanych zestawów, które sprawdzą się w trakcie codziennego prowadzenia hotelu. Dzięki nim przyjemny zapach może towarzyszyć gościom już od pierwszych chwil spędzonych w hotelu.

Dozowniki zapachowe to świetne rozwiązanie dla hotelowego lobby. Mowa tu oczywiście o reprezentacyjnej przestrzeni obiektu, która jest dostępna dla osób zainteresowanych dłuższym pobytem. Dzięki dozownikom, uzyskany efekt zapachowy jest wręcz piorunujący, tworząc pozytywny obraz marki w umyśle klienta.

Pranie i sprzątanie

Kolejnym, ważnym elementem zestawów profesjonalnie odświeżających powietrze w hotelu jest odświeżacz do tkanin. Co prawda jest on dodawany w trakcie prania, ale dzięki temu jego zapach utrzymuje się w pokoju nawet przez kilka dni! Zapach ten może nawiązywać do aromatu, jaki pojawił się np. w hotelowym lobby.

Mając do dyspozycji profesjonalne odświeżacze tkanin, można jeszcze częściej wymieniać pościel w pokojach. Oczywiście wiąże się to ze wzrostem kosztów, ale pozwala też budować pozytywny obraz marki u gości. Nawiasem mówiąc, w dużych hotelach wzrost częstotliwości odświeżania pościeli raczej będzie łatwy do wdrożenia.

Akcesorium do odkurzacza

Co ciekawe, profesjonalne odświeżacze powietrza można też zaimplementować np. w odkurzaczach. Na rynku można znaleźć specjalne saszetki, które – owiewane przez powietrze wylotowe – emitują niesamowity, kwiecisty zapach. Gadżety te sprawdzą się np. wtedy, gdy konieczne jest odkurzenie dywanu przy gościach.

Podsumowując, hotelowe, profesjonalne odświeżacze powietrza to najczęściej pakiety produktów, które sprawdzą się w konkretnych zastosowaniach. Dzięki nim goście hotelu będą mogli przez cały czas rozkoszować się wyjątkowym zapachem panującym w hotelowych wnętrzach.