Już niedługo urodziny Twojego dziecka? Nie masz pomysłu na to jak zorganizować je w tym roku? Chciałbyś podarować swojemu dziecku fajny i przemyślany prezent? Nie masz jednak żadnego pomysłu na to co mu kupić? Szukasz sprawdzonych i praktycznych porad związanych z urodzinami dla dzieci? Jeżeli tak, to idealnie trafiłeś- ten tekst powstał właśnie z myślą o wszystkich osobach takich jak Ty!

Urodziny dla dzieci- gdzie je wyprawić?

Częstym problem związanym z organizacją dziecięcych urodzin jest miejsce, w którym ma się odbyć taka impreza. Oczywiście jest to uzależnione od wielu czynników między innymi od tego jak dużym mieszkaniem lub domem dysponujesz oraz od tego jak wiele gości urodzinowych planujesz zaprosić. Oczywiście jeżeli mają to być kameralne urodziny to rekomendujemy zorganizowanie ich we własnym lokum- jest to zdecydowanie najtańsza opcja. Jeżeli jednak planujesz zaprosić na taką imprezę całą rodzinę, a do tego znajomych dziecka to radzimy byś zorganizował takie przyjęcie na przykład w restauracji.

Urodziny dla dzieci- jaki prezent?

Kolejnym problemem przed, którym stoją rodzice w obliczu urodzin ich dziecka to oczywiście wybór prezentu. Tutaj wszystko zależy od tego jak wiele pieniędzy jesteś w stanie i chcesz przeznaczyć na ten cel. Jeżeli zależy Ci na tym by nieco zaoszczędzić to dobrym pomysłem będzie zakup na przykład nowej gry komputerowej czy zestawu książek. Jeżeli dysponujesz nieco większym budżetem to można pomyśleć nad kupnem na przykład nowych modnych butów, słuchawek do komputera czy zestawu gier planszowych. Oczywiście najbardziej pożądanym przez dzieci i zarazem najdroższym prezentem są wszelkie gadżety elektroniczne- smartfony, konsole, laptopy i smartwatche. Jednak tutaj należy liczyć się z wydatkiem nawet kilku tysięcy złotych, co jest dla wielu rodziców ceną po prostu zaporową.

Urodziny dla dzieci- jaki to koszt

Koszt związany z organizacją przyjęcia urodzinowego jest naprawdę bardzo mocno zróżnicowany i nie da się go dokładnie wyliczyć. Wszystko zależy od tego gdzie odbędzie się przyjęcie urodzinowe oraz od tego ilu gości na nie przyjdzie. Urodziny w domu to najczęściej wydatek kilkuset złotych. Jeżeli jednak zdecydujemy się na urodziny w restauracji to musimy liczyć się z wydaniem ponad 1000 złotych.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z Uniwersytetu rozwoju.