Najpiękniejsze perfumy dla pewnych siebie kobiet

Nic tak nie podkreśla indywidualnego stylu kobiety, jak perfumy. Ich kropla nałożona w zgięciu szyi, na nadgarstku albo pod kolanem sprawia, że przez kilka godzin przyjemny aromat unosi się wokół poruszającej się kobiety. Na rynku perfumiarskim co chwilę pojawiają się jakieś nowości, ale jest też sporo klasyków, które są uwielbiane przez kobiety od wielu lat. Perfumy Si to bez wątpienia właśnie taka propozycja.

Perfumy Si Armani

Po raz pierwszy perfumy Si od marki Armani pojawiły się w sprzedaży kilka lat temu. To właśnie wtedy zjawiskowa Cate Blanchett wzięła udział w filmie reklamowym, który miał ukazać ducha tego zapachu. Bez wątpienia wszystko wyszło znakomicie. Perfumy stały się hitem, podbijały serca miłośniczek cudownych aromatów na całym świecie.

Prosty flakon w intensywnym, ognistym czerwonym kolorze może sugerować, że w środku skrywa się zapach ciężki i duszny. Tymczasem podstawowa wersja perfum Si od Armani to zapach niezwykle cytrusowy, który uwodzi lekkością. To naprawdę ogromne zaskoczenie. W kolejnych latach pojawiły się inne edycje tego zapachu. Na półkach w perfumeriach zobaczymy zatem flakony w kolorze pastelowego różu oraz w czerni. Każda edycja zapachu jest przepiękna. Każdą warto przetestować na własnej skórze, aby zakochać się w aromatach złożonych i bogatych. Tak perfumy robią tylko i wyłącznie największe domy mody, które chcą stworzyć swój flagowy zapach na lata. Perfumy si armani to właśnie taka propozycja od domu mody, który słynie z prawdziwego luksusu. Są doskonałą propozycją na każdą porę roku, chociaż z pewnością najlepiej sprawdzają się na wiosnę i lato.

Kobieta Armaniego

Emporio Armani to jeden z gigantów mody. Tworzy nie tylko modę, ale też dodatki do domu, luksusowe akcesoria, a także produkty do makijażu i perfumy. Rzeczy sygnowane nazwiskiem Armaniego to zawsze najwyższa jakość. Jest on dyrektorem kreatywnym swojego domu mody, dlatego też nadzoruje pracę wszystkich projektantów, którzy współpracują z nim nad stworzeniem konkretnych kolekcji. Nie inaczej było w przypadku perfum Si. Dlatego właśnie stały się one tak popularne na całym świecie. Bez wątpienia, jeżeli jakaś kobieta szuka zapachu pięknego, trwałego i wyrazistego, nie zawiedziecie się. Trzeba wiedzieć jednak o tym, że jest to zapach bardzo popularny. Oznacza to, że jeżeli pragnie się niszowych perfum, absolutnie nie należy celować w stronę Si. Zapach występuje w kilku pojemnościach. Za największą trzeba zapłacić w dobrych perfumeriach około 500 zł. To zatem propozycja dosyć luksusowa, aczkolwiek warto szukać różnych obniżek i promocji, które mogą pojawić się na przykład przed świętami.