Co można robić w Wiśle i gdzie tam spać?

Wisła to bardzo urokliwa, górska miejscowość, położona na terenie województwa śląskiego. Największą sławę zyskała dzięki Adamowi Małyszowi, który w tej miejscowości mieszka. Jest powszechnie nazywana „Perłą Beskidów” i jest to określenie w pełni zasłużone. Miejscowość jest warta odwiedzenia, jest tam dużo atrakcji, miejsc, w których można smacznie zjeść i jest tam bardzo rozwinięta baza noclegowa.

Atrakcje Wisły

Wybierając się w odwiedziny turystyczne do Wisły, można wcześniej, poprzez internet, zarezerwować odpowiednie noclegi w Wiśle. Baza noclegowa jest tam bardzo rozwinięta. W jej ofercie można znaleźć możliwość noclegów w luksusowych hotelach, jak i z powodzeniem znaleźć tanie noclegi Wisła oferuje ich bardzo dużo. Ciekawostkami, które spotkać można w Wiśle, są nie tylko atrakcje związane z Adamem Małyszem. Bardzo interesujący jest tam Zamek Prezydenta RP, Bulwar Księżycowy, wiadukt kolejowy i skocznia narciarska im. Adama Małysza. Dużą popularnością cieszy się pałacyk Habsburgów w Wiśle oraz okolice Jeziora Czerniańskiego, na którym znajduje się zapora. Ciekawym widokiem są tam Kaskady Rodła i wodospad.Jeśli chodzi o Małysza, można spotkać w Wiśle jego figurę w skali 1:1, wykonaną z białej czekolady oraz odwiedzić muzeum jego trofeów sportowych. Niedrogą opcją są wynajmowane pokoje Wisła poleca tego typu noclegi prawie w każdym domu swoich mieszkańców.

Rozwinięta baza noclegowa

Wisła jest miasteczkiem turystycznym, latem oferuje sporo atrakcji do zwiedzania, a zimą jest prawdziwą mekką dla narciarzy. Oferowane noclegi w Wiśle są więc różnorodne, takie aby każdy mógł znaleźć odpowiednią ofertę dla siebie. Wisła jest miastem dobrym zarówno na długi pobyt, jak na krótki weekendowy wypad. Tutaj nie można się nudzić i zawsze znajdzie się coś odpowiedniego dla siebie. Bardzo ważne jest, że można tutaj też spotkać tanie noclegi Wisła oferuje je prawie na każdym kroku, tak samo jak pokoje Wisła jest pełna ogłoszeń, informujących o tym, gdzie wolny pokój na nocleg można znaleźć.

Ceny noclegów

Obok tanich noclegów Wisła oferuje też propozycje drogich pobytów w hotelach 4-gwiazdkowych. Ceny noclegów w tym mieście wahają się od 20, 35 złotych, aż po 200. Wybór jest bardzo duży i każdy zawsze może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.