Wypoczynek na łamach natury

W Polsce można znaleźć wiele niezwykłych rejonów, o których nie każdy wie. Są to idealne miejsca na urlop, na wypoczynek na łamach natury, gdzie można wspaniale wypocząć. Jednym z takich rejonów jest mało jeszcze znany kompleks domków na drzewach. To niezwykłe miejsce, gdzie można wypocząć z dala od hałasu i zgiełku, które kojarzą się z dużymi miastami.

Noclegi w koronach drzew

Domy na drzewach, to niezwykła propozycja noclegów, która każdego zachwyci. Każdy dom jest umiejscowiony wysoko w koronie drzewa, dodatkowo jest wzmocniony specjalnymi słupami, by był stabilny i bezpieczny dla gości.

Największą zaletą takich domów jest widok, który się z nich rozpościera. Z tarasu każdego z domów, można podziwiać całą leśną okolicę i oddychać głęboko świeżym i czystym powietrzem.

Każdy dom jest zaopatrzony we wszelkie niezbędne wygody. W każdym domu jest przestronny salon z miejscem do spania i aneksem kuchennym, w pełni wyposażonym a także kilka sypialni i łazienka z prysznicem. Domy na drzewach, są więc idealnym miejscem na nocleg wakacyjny.

Kompleks i jego atrakcje

Cały kompleks składa się z kilkunastu domów na drzewach. Domy są rozmieszczone dosyć blisko siebie ale jednocześnie goście mają zapewnioną prywatność. Do domów wchodzi się po schodach, które są zabezpieczone balustradami.

Każdy kompleks zawiera poza domami na wynajem, także kilka dodatkowych atrakcji dla gości. Są to między innymi: ogólnodostępny basen kąpielowy, boisko do gry w piłkę, restauracja, salon masaży sauna a nawet centrum fitness.

Na terenie obiektu, nie brakuje również atrakcji dla dzieci, takich jak plac zabaw, salka zabaw, automaty do gry itp. Dzięki temu kiedy rodzice będą odpoczywać, dzieci mogą się swobodnie bawić na terenie kompleksu.

Cennik najmu

Domy na drzewie to idealna propozycja na urlop. Oferta ta jest również korzystna pod względem cenowym. Małym dzieciom nie trzeba opłacać pobytu, bo jest darmowy, co jest sporym udogodnieniem dla rodzin wielodzietnych. Dużo taniej można także wykupić noclegi, jeśli ktoś zdecyduje się na pobyt poza pełnym sezonem wakacyjnym.

Warto też zapoznać się z ofertą First Minute, które jest bardzo atrakcyjna cenowo. Jeśli zarezerwuje się pobyt z dużym wyprzedzeniem, wówczas można liczyć na całkiem spory rabat.

Można także sporo zaoszczędzić decydując się wynająć domy na drzewach, jeśli przedłuży się swój urlop o jakiś czas. Czym dłuższy pobyt, tym niższa cena za dobę hotelową. Najwyższe ceny są w sezonie, ale wtedy też w pełni można docenić taką leśną lokalizację.