Urlop w nadmorskiej miejscowości

Wyjazd nad morze to świetny pomysł na spędzenie wakacji. Warto wybrać ciche i spokojne miejsce nad Morzem Bałtyckim w jednej z mniej lub bardziej znanych nadmorskich miejscowości. Jeśli na wakacje wybiera się cała rodzina, warto wynająć domek nad morzem. On line można znaleźć bardzo dużo ofert domków o różnym standardzie.

Wakacje z rodziną

Jest wiele nadmorskich kurortów, które oferują domki na terenach ośrodków wczasowych. Są one przeważnie usytuowane niedaleko plaży. Przy domku znajduje się miejsce parkingowe, a czasem meble ogrodowe i grill.

Na terenie ośrodków mogą być płace zabaw dla dzieci i brodziki. Posiłki można przyrządzać samodzielnie lub korzystać z okolicznych punktów gastronomicznych. Pobyt w domku nad morzem rodziców z dziećmi to wymarzone wakacje.

Jaką wybrać miejscowość?

Znane nadmorskie kurorty to Łeba. Dębki, Jarosławiec, Ustka czy Ustronie Morskie. W każdej z wymienionych miejscowości można wynająć domek nad morzem.

Dębki i Łeba są polecane, jeśli ktoś planuje wyjazd z dziećmi. W Dębkach część plaży jest przystosowana do spacerów z wózkiem. Łeba słynie z wielu atrakcji, które mogą zainteresować dzieci i dorosłych.

Jeśli ktoś woli spędzić wakacje w ciszy i bez zgiełku, można wybrać jedną z mniej znanych miejscowości. Jedna z propozycji to Nowęcin, położony ok.3 km od Łeby. Nie będzie tam problemu z wynajęciem domku nad morzem.

Nowęcin to cicha miejscowość. Do plaży jest ok.1 km. Ponadto miejscowość ta sąsiaduje z jeziorem Sarbsko, przy którym jest wypożyczalnia sprzętu wodnego.

Domki nad morzem w Mielnie

Dla osób, które wolą się bawić niż siedzieć w ciszy, Mielno to idealne miejsce na wakacje. Miasto jest preferowane przez młodych turystów, gdyż są tam dyskoteki i puby czynne do rana.

Mielno poza nadbałtycką plażą ma dostęp do jeziora Jamno. Plaża jest duża, piaszczysta i zadbana. Na plaży można zobaczyć kutry, gdyż znajduje się tam przystań rybacka.

Umieście to bardziej spokojna dzielnica Mielna. Kiedyś była to oddzielna miejscowość. Obecnie jest miejscem polecanym dla rodziców z dziećmi. Można tam również wynająć domek nad morzem.