Beskid jest idealnym miejscem na górskie wyprawy dla osób, które kochają góry, ale nie są wprawione w pieszych wędrówkach. Jest to również idealne miejsce na wypoczynek z dziećmi, które chcemy zarazić miłością do górskich wypraw. Co można zobaczyć w Beskidzie Sądeckim?

Najpierw Wisła

Wisła noclegi to idealna baza wypadowa, by poznać Beskid Sadecki. Jest to niewielkie, ale bardzo ciekawe miasto pełne atrakcji dla turystów. Noclegi w Wiśle są bardzo dobrym punktem, z którego można rozpocząć zwiedzanie Beskidu.

Pokoje Wisła to również dobry pretekst, by poznać miasto, które większości osób kojarzy się wyłącznie z Małyszem. Wisła może zaproponować kilka ciekawych miejsc do obejrzenia. Warto swoją przygodę rozpocząć klasycznie od spaceru deptakiem. Jest to miejsce, w którym można poczuć specyficzny klimat górskich miejscowości.

Kolejnym miejscem, którego nie można pominąć jest Galeria „U Niedźwiedzia”. Jest to galeria, w której można podziwiać wyroby lokalnych artystów. Koniecznie trzeba zobaczyć park Miejski, Amfiteatr, a dla tych którzy kochają Małysza nie lada gratka – czekoladowy Adam Małysz.

A teraz czas na góry!

Noclegi Wisła to idealna baza wypadowa, by ruszyć w trasy Beskidu Sądeckiego. Na początek warto zacząć od Doliny Czarnej Wisełki. Jest to mało wymagająca trasa, którą bez problemu pokonają osoby bez kondycji oraz starsze dzieci.

Pokoje Wisła to również dobre miejsce, by wyruszyć na Trzy Kopce Wiślańskie. Jest to również trasa idealna na początek pobytu w Wiśle, kiedy kondycja jeszcze nie jest najlepsza. Koniecznie trzeba odwiedzić Telesforówke, gdzie można przysiąść, odpocząć, popodziwiać górskie widoki i posilić się przed dalszą wyprawą.

Noclegi w Wiśle zobowiązują do chociaż jednej wyprawy, która wyciśnie siódme poty z wczasowiczów. Idealna jest trasa na Baranią Górę. Ta trasa wymaga już kondycji oraz przygotowania. Wędrówka na szczyt to około 3- 4 godzin marszu. Pokonanie trasy z dziećmi jest możliwe, ale trzeba pamiętać, że czas przejścia na pewno się wydłuży.

Wisła noclegi to idealna baza wypadowa dla osób, które cenią sobie górskie wyprawy. Beskid jest idealnym miejscem, by pokazać dzieciom uroki pieszych wędrówek oraz niesamowity urok gór. Noclegi Wisła to pewny przepis na udany wyjazd, który zaowocuje ogromną miłością do gór oraz chęcią powrotu.