Skrzynki plastikowe zamykane – bezpieczny transport cieczy

Jesteś producentem napojów, płynnych kosmetyków lub innych substancji w postaci płynu? Szukasz sposobu na bezpieczny transport swoich produktów? Zależy Ci, by mieć pewność, że produkowane przez Ciebie substancje będą szczelnie zapakowane? Jeżeli wspomniane kwestie odnoszą się do Twojej sytuacji to koniecznie zapoznaj się z poniższym tekstem! Zapraszamy do lektury!

Bezpieczny transport i składowanie

Nasza firma już od wielu lat specjalizuje się w produkcji pojemników przemysłowych, przeznaczonych do składowania oraz przewożenia najróżniejszych rodzajów towarów. Dzięki latom praktyki i doświadczenia, opakowania są idealnie dostosowane do potrzeb naszych klientów. W swojej ofercie posiadamy: duże kontenery składowe, palety, skrzyniopalety, a także pojemniki plastikowe duże zamykane do przewozu cieczy. Te ostatnie wymagają największej dbałości o szczegóły, gdyż wszelkie płyny są niezwykle wymagającym produktem, jeżeli chodzi o kwestie, takie jak przechowywanie czy transport.

Skrzynki plastikowe zamykane

Najważniejszą rzeczą w przewozie płynów jest oczywiście szczelne zamknięcie, a takie właśnie są w stanie zapewnić skrzynki plastikowe zamykane oraz pojemniki plastikowe duże zamykane, które różnią się między sobą pojemnością. Największa skrzynka plastikowa zamykana będąca w naszej ofercie posiada pojemność, pozwalającą na umieszczenie we wnętrzu nawet do 1192 litrów cieczy. Skrzynki to przewozu płynów charakteryzują się niezwykłą wytrzymałością, którą zawdzięczają konstrukcji składającej się z podwójnych ścian. Ściany te pomimo swojej szczelności można w łatwy sposób rozebrać, co gwarantuje szybki dostęp do środka pojemnika i możliwość jego dokładnego czyszczenia.

Skrzynka plastikowa zamykana – co warto o niej wiedzieć?

Większość z naszych zamykanych skrzynek spełnia wszystkie wymagania, konieczne do przewozu sosu pomidorowego oraz wszelkich soków owocowych i warzywnych drogą morską, w chłodniach, a także drogą lądową, również za pośrednictwem kolei. Plastikowe pojemniki nadają się do długotrwałej eksploatacji jednak, kiedy zajdzie potrzeba ich wymiany, warto wspomnieć, że nadają się one do całkowitego recyclingu. Sam pojemnik osiąga wagę 100 kg, jest natomiast w stanie pomieścić towar o łącznej masie 1500 kg, co jest z pewnością spektakularnym wynikiem. Skrzynki plastikowe zamykane zapewnią pełen komfort i bezpieczeństwo podczas transportu cieczy.