Niechirurgiczne metody odmiany wizerunku

Aby zminimalizować defekty estetyczne twarzy warto sięgnąć po pomoc do gabinetów kosmetycznych. Wiele kosmetyczek przed zabiegiem oferuje bezpłatną konsultację, podczas której wybiera się kurację, która w pełni spełni oczekiwania klientki i da zadowalające rezultaty.

Z jakimi problemami warto zwrócić się do kosmetyczki?

Zabiegi kosmetyczne na twarz mogą zwalczyć zmarszczki, poprawić koloryt skóry oraz poprawić wygląd problematycznej cery. Jeżeli zauważymy trudne do usunięcia grudki i zaskórniki, rozszerzone pory lub utratę jędrności i kolorytu skóry, to warto zdecydować się na wizytę w gabinecie kosmetycznym.

Terapia osoczem bogatopłytkowym

„Wampirzy lifting” jest popularny wśród celebrytów na całym świecie. Swoją popularność zawdzięcza Kim Kardashian, która pochwaliła się efektami po zabiegu. Zabieg polega na pobraniu krwi od pacjentki i odizolowaniu z niej trombocytów, które są odpowiedzialne za regenerację, ponieważ pobudzają komórki do wydzielania kolagenu i elastyny. Skóra po zabiegu jest wyraźnie odżywiona i nawilżona.

Mikrodermabrazja diamentowa

Zabieg polega na mechanicznym złuszczaniu martwego naskórka za pomocą urządzenia z nakładką pokrytą diamentowymi drobinami ścierającymi. Mikrodermabrazja jest kierowana do kobiet w każdym wieku. Polecana jest do cery tłustej oraz mieszanej, w celu zmniejszenia niedoskonałości. Kobiety dojrzałe decydują się na mikrodermabrazję, ponieważ pozwala ona przywrócić naturalny blask skóry oraz niweluje i wygładza w widoczny sposób zmarszczki.