Reklama też może być eko – tanie torby papierowe z nadrukiem

Wokół nas wciąż słychać szelest plastikowych reklamówek – kolorowe, mocne, do wielokrotnego użytku jeszcze długo cieszyć będą się popularnością. Na szczęście eko – trendy to nie moda na jeden sezon, tylko poważne działania, które także są tematem kampanii reklamowych. Nowoczesne firmy celujące w klientów świadomych eko – zagrożeń swój wizerunek budują z surowców ekologicznych – w przenośni i dosłownie, a dowodem na to mogą być torby papierowe z nadrukiem nazwy firmy.

Torebki papierowe z nadrukiem – modnie i tanio

Umieszczając nazwę firmy, logo, dane kontaktowe na torebkach papierowych wykorzystujemy jedną z najtańszych, a przy tym skutecznych form reklamy.Aby wyprodukować tanie torby papierowe z nadrukiem używa się papieru pochodzącego z recyklingu – umieszczenie takiej informacji na torbie w sąsiedztwie logo firmy wzmacnia skuteczność przekazu. Podobnie działają informacje o humanitarnym traktowaniu istot na przykład o nietestowaniu produktów na zwierzętach czy o innych zachowaniach przyjaznych środowisku.

Jaką rolę pełnią torby papierowe z nadrukiem?

Reklamy naniesione na torebki z nadrukiem są innowacyjne, wzbudzają zainteresowanie produktem, rozbudzają wyobraźnię i zainteresowanie. Promocja produktów i firmy, to najważniejsza rola tego typu reklamy. Klienci noszący torebki zadrukowane informacjami o firmie rozpowszechniają informacje wśród przechodniów, klientów galerii, pasażerów komunikacji itp. Podobną rolę spełnią torby papierowe z nadrukiem, które wypełnimy gadżetami reklamowymi i wręczymy kontrahentom lub uczestnikom targów, wystaw, eventów firmowych. Podarunki zapakowane w torebki z papieru świadczą o dobrym smaku, wzbudzają zaufanie i szacunek.Doceniając marketingowe znaczenie torebek papierowych z nadrukiem nie wolno zapomnieć o ich zasadniczej funkcji praktycznej – tanie torby papierowe chronią produkt, często kosztowny, przed zniszczeniem, zabezpieczają go na czas transportu.

Torba papierowa inspiracją dla artystów

Zwykła torba z papieru, nieco pognieciona, z wyraźnymi śladami użytkowania stała się inspiracją dla projektantów Rosenthal`a – znanego na całym świecie producenta porcelany użytkowej. Kubki czy wazony wyglądające jak szare lub białe torebki papierowe wyglądają świetnie w nowoczesnych wnętrzach. Wazon – szara torba, czy kubek jak zmięta mała torebka zaskakują, gdy bierzemy je do ręki i okazuje się, że są ciężkie, a ponadto można do nich wlać wodę czy zaparzyć w nich kawę. W sklepach sprzedających tę ekskluzywną linię porcelany do pakowania zakupów na pewno używane są torby papierowe.

Torebki papierowe z nadrukiem – jakie zamówić?

Zamówienie na torebki z nadrukiem należy złożyć w agencji reklamowej czy drukarni, które się zajmują produkcją tego rodzaju opakowań. Warto sprawdzić rodzaj i źródło pochodzenia papieru oraz rodzaj używanych farb. Graficy z agencji zaprojektują torbę i wykonają jej komputerową wizualizację. Od potrzeb zamawiającego zależy kolor torby, wielkość, grubość papieru oraz treści napisów czy rysunków umieszczanych na torebkach.