Wybielanie zębów od a do z

W dzisiejszych czasach można skorzystać z kilku różnych metod wybielania zębów. Aby wybrać najlepszą z nich warto skonsultować się z doświadczonym stomatologiem. Przy niewielkich przebarwieniach można skorzystać z domowych sposobów. Przy większych problemach warto skorzystać jednak z zabiegów przeprowadzanych w gabinecie stomatologicznym.

Jakie są zalety i wady poszczególnych metod

Osoby, które są na poważnie zainteresowane wybielaniem zębów mają najczęściej do wyboru dwie główne metody. Pierwszą z nich jest wybielanie zębów nakładkowe, a druga metoda to oczywiście wybielanie za pomocą specjalnego lasera. Nakładkowa metoda ma tą zaletę, że można ją wykonać samodzielnie w domu. Przez około 2 tygodnie należy nakładać na zęby specjalne nakładki wybielające. Wybielanie zębów nakładkowe wymaga nieco dyscypliny i pamiętać należy o tym, że nie jest to najlepszy wybór dla osób z nadwrażliwością zębów. Największą zaletą nakładkowego wybielania zębów jest skuteczność. W niecałe 2 tygodnie można poprawić odcień zębów nawet o 6 odcieni. Warto wspomnieć także i o tym, że efekty są w stanie utrzymać się nawet przez 3 lata.

Laserowe metody wybielania zębów

Jeżeli chodzi o laserowe wybielanie zębów chorzów, to metoda ta polega na użyciu specjalnych lamp, którymi naświetla się zęby po nałożeniu odpowiedniego preparatu. Jeden zabieg laserowy trwa około 1,5 godziny, a co najważniejsze dzięki niemu można poprawić kolor zębów nawet o 10 odcieni. Laserowa metoda wybielania doskonale sprawdzi się przede wszystkim w przypadku bardzo trudnych przebarwień. Jeżeli chodzi o same efekty wybielania, to są one w stanie utrzymać się nawet przez 3 lata. Pamiętać należy jedynie o tym, że laserowe wybielanie zębów Chorzów jest o wiele droższym rozwiązaniem, niż powyżej opisana metoda nakładkowa. Olbrzymim plusem laserowego wybielania jest również to, że przy tej metodzie jest zdecydowanie mniej powikłań.

Dla kogo jest wybielanie zębów?

Wybielanie zębów Katowice jest doskonałym wyborem dla tych osób, które chcą poprawić wygląd swoich zębów w bardzo krótkim czasie. Wybielanie za pomocą nakładek albo lasera nie powinno wykonywać się częściej niż raz na rok. Aby wybielanie zębów Katowice przyniosło satysfakcjonujący efekt wizualny i aby biały odcień utrzymał się na długo, należy przestrzegać zaleceń stomatologa. Bardzo ważne jest także to, aby postawić na porządny gabinet, który specjalizuje się w wybielaniu zębów i korzysta z wysokiej jakości sprzętu.