Wiosenne paznokcie dla każdej kobiety

Trendy w modzie zmieniają się co sezon, a każda pora roku niesie ze sobą nowe kolekcje i odmienne motywy przewodnie. Szczególnie wiosną, kiedy wszystko wokół budzi się do życia, czuć w powietrzu chęć odmiany i nowego wyglądu. Dużo kobiet właśnie wtedy decyduje się na duże zmiany u fryzjera, czy wymianę całej szafy. Przy takich porządkach warto zadbać także o dodatki. Jakie kolory lakierów do paznokci dopełnią wiosenną kreację?

POSTAW NA WIOSENNE KOLORY

Niezależnie od zmieniających się trendów, wiosną zawsze królują różnorodne barwy. Po szarej jesieni i smutnej zimie wszyscy tęsknią za kolorowymi kwiatami i słonecznym blaskiem. Pamiętaj, żeby wybierać jedynie trwałe lakiery do paznokci, gdyż na paznokciach w intensywnych barwach szczególnie widoczne będą odpryski.

ZABAW SIĘ WZORAMI I KSZTAŁTAMI

Coraz częściej odchodzi się od jednego pożądanego kształtu płytki paznokcia. Zaufaj swojej wygodzie i postaw na ulubioną długość i wykończenie. Jasne kolory lakierów do paznokci stanowią świetne tło dla cudnych, kolorowych wzorów i naklejek. Wiosna kojarzy się z lekkością i swobodą – delikatne kwiaty, nieregularne kropeczki, a może nawet kolorowy french – wszystkie wariacje sprawdzą się o tej porze roku.

ZADBAJ O TRWAŁY LAKIER DO PAZNOKCI

Szczególnie wiosną szkoda marnować czasu na godziny spędzane nad paznokciami. Sprawdzone marki zapewniają ci spokój na kilka tygodni i zagwarantują na długo piękny manicure. Trwały lakier do paznokci nie musi być hybrydowy, choć to właśnie ta metoda malowania uchodzi za najmniej zawodną. Pamiętaj również, że dzięki utwardzaniu w lampie, będziesz mogła stworzyć przeróżne wzory i motywy, które dopełnią twoją kreację. Cudownie mieniące się pyłki świetnie sprawdzą się wiosną!

NIE ZAPOMNIJ O SWOIM STYLU

Warto jednak pamiętać, że nie każda kobieta kocha modę. Nawet jeśli jesteś fanką największych projektantów, nie zawsze musisz zgadzać się z najnowszymi trendami. Jeśli nie pasuje ci wiosenna paleta barw, postaw na stonowane kolory i czuj się swobodnie w klasycznym manicure.

Podstawą dobrego wyglądu manicure, niezależnie od pory roku, jest tak naprawdę estetyka, którą zapewnią tylko dobre i trwałe lakiery do paznokci. Zapytaj w salonie kosmetycznym lub drogerii o najlepsze marki, aby uzyskać profesjonalny efekt. Specjaliści z chęcią doradzą ci w wyborze i podpowiedzą, jak wydłużyć trwałość lakieru na paznokciach.