Rodzaje skrzynek na napoje – krata na piwo

Skrzynki na napoje wykonane z tworzywa sztucznego ułatwiają producentom transport. Produkty o wysokiej jakości są wytrzymałe i pozytywnie wpłyną na promowanie produktów. Rodzaje skrzynek na napoje – jakie kraty na napoje dostępne są na rynku? Skrzynki na piwo – czym się charakteryzują?

Skrzynki na piwo – czym się charakteryzują?

Skrzynki na piwo mają zapewnić ich użytkownikom bardziej efektywne przechowywanie produktów w magazynie. Jest to też produkt, w którym transportuje się butelki. Dobra krata na piwo ma uchwyt, który jest wygodny do przenoszenia (np. miękki). Mieszczą zwykle od kilkunastu do kilkudziesięciu butelek (szczególnie modele z podwójnym dnem, gdzie specjalna wkładka tworzy dodatkową przestrzeń). Skrzynki na piwo są też ekologiczne, wielokrotnego użytku – po przeniesieniu czy magazynowaniu w nich butelek używa się ich jeszcze wiele razy.

Ważne jest nie tylko praktyczne zastosowanie, ale też to, jaki design ma dana krata na piwo. Dobre wzornictwo pomoże producentowi wyróżnić się i dobrze wyeksponować produkty. Uwagę zwrócić należy na kolorystykę skrzynki na piwo. Powinna być spójna z produktem. Klient, wbrew pozorom, uwagę zwracać będzie na wszystkie detale, nie tylko sam produkt. Krata na piwo wpływa na pierwsze wrażenie o produkcie, a często jest ono kluczowe.

Inne sposoby przenoszenia – plastikowy uchwyt na butelki, kraty na napoje

Plastikowy uchwyt na butelki (bottle carrier) sprawia, że przenoszenie plastikowych butelek (np. z wodą) jest znacznie prostsze. Ergonomiczny uchwyt ułatwi przenoszenie kilku sztuk w tym samym momencie – wystarczy go chwycić od góry, pomieści 6 butelek. Produkt będzie też świetnie wyeksponowany. Sam uchwyt jest bardzo mały, lekki i poręczny, łatwo go schować, kiedy już nie będzie potrzebny.

Skrzynki na piwo nie są jedynymi kratami na napoje, które są dostępne na rynku. Istnieją również skrzynki na inne napoje, np. na wodę czy napoje gazowane. Mieszczą zwykle kilkanaście butelek. Te najlepszej jakości mają wygodne, ergonomiczne uchwyty i design pasujący do produktu. Część produktów jest też ekologiczna (wykonana z 70% plastiku z recyklingu). Podobnie jak skrzynki na piwo, kraty na napoje pozwalają na ekspozycję butelek i dobre pierwsze wrażenie klienta.