Zastosowanie krówek spersonalizowanych

Krówka to legendarny cukierek, każdy kto raz go skosztował, będzie sięgał po niego wielokrotnie. On po prostu uzależnia od swojego smaku. Z zewnątrz chrupiąca, w środku idealnie ciągnąca się masa. Nie ma nic bardziej pysznego.

Krówki reklamowe w wielu odsłonach

Krówki zapakowane w papierek z indywidualnym napisem mogą być wykorzystane na wiele sposobów.

Przede wszystkim jest to tani i atrakcyjny gadżet reklamowy, który można wykorzystać do promocji własnej firmy. Każdy klient chętnie poczęstuje się klasyczną mleczną krówką. Krówki reklamowe można także wykorzystać do promocji firmy podczas różnego rodzaju eventów, imprez plenerowych.

Każdy producent krówek oferuje możliwość zamówienia krówkowych prezentów zapakowanych w eleganckie pudełka lub torebki z logo firmy. Można nimi obdarować pracowników przy okazji imprez firmowych lub wręczyć je kontrahentom oraz szczególnie ważnym klientom przy okazji świąt. To bardzo dobry sposób na budowanie marki firmy i jej promocję.

Personalizowane krówki do zadań specjalnych

Krówki zapakowane w papierek z indywidualnie opracowanym napisem można wykorzystać nie tylko do celów marketingowych.

Krówki to idealny sposób na podziękowanie gościom za uczestnictwo w rodzinnej uroczystości, np. chrzcinach, komunii, weselu. Kilka krówek zapakowanych w eleganckie pudełeczko z podziękowaniami będzie bardzo miłym podarunkiem od gospodarzy imprezy. Krówki zostaną zjedzone z przyjemnością, a papierek zachowany na pamiątkę.

Mlecznymi krówkami szczególnie będą zachwycone dzieci uczestniczące w kinder party swoich kolegów i koleżanek. Najpierw one dały prezent, a potem również go dostały, radość jest podwójna, Zwłaszcza wtedy, gdy na papierku są bohaterowie ulubionych bajek.

Jak zamówić krówki z własnym nadrukiem?

Nie jest to trudne, ponieważ każdy producent krówek ma w swojej ofercie krówki pakowane na indywidualne zamówienie. Z reguły minimalna wielkość zamówienia wynosi 5 kg, im większa ilość, tym cena za kg jest mniejsza.

Zamawiając krówki z indywidualnym projektem można skorzystać z gotowych propozycji firmy lub zaproponować wykonanie opakowania zgodnie z własnym projektem.

Klasyczne krówki, ręcznie robione i ręcznie pakowane są najlepsze i nie da się ich niczym zastąpić.