Gdzie się wybrać na wakacje?

W Polsce jest wiele miejsc, gdzie można spędzić atrakcyjne wakacje z dala od zgiełku modnych kurortów. Dodatkową zaletą są niskie ceny noclegów i brak „paragonów zgrozy”. Jedną z takich miejscowości jest Międzybrodzie Bialskie.

Międzybrodzie Bialskie – atrakcje turystyczne

Międzybrodzie Bialskie to niewielka miejscowość leżąca w powiecie żywieckim, u podnóża Beskidu Małego. Ta malownicza wieś oferuje wiele atrakcji turystycznych nie tylko podczas wypoczynku letniego, ale także zimowego.

Największym atutem Międzybrodzia jest położenie nad Jeziorem Międzybrodzkim. To idealne miejsce wypoczynku dla całych rodzin, miłośników sportów wodnych oraz miłośników wędkowania.

Na turystów czekają wypożyczalnie żaglówek, motorówek, rowerów wodnych, które pozwalają na rejsy po całym Jeziorze Międzybrodzkim. To doskonała okazja do obcowania z naturą i podziwiania wzniesień Beskidu Małego. Miłośnicy biernego wypoczynku mogą opalać się na piaszczystej plaży.

Z Międzybrodzia prowadzą liczne szlaki turystyczne i rowerowe po Beskidzie Małym, które przeznaczone są dla osób lubiących aktywny tryb życia.

W okresie zimowym na turystów czekają nie tylko tanie Noclegi Międzybrodzie, ale także dobrze przygotowane trasy narciarskie i zjazdowe. Najpopularniejszy stok znajduje się na Górze Żar, trasy zjazdowe dostosowane są do narciarzy o różnym stopniu umiejętności, w tym także dzieci.

Międzybrodzie Bialskie apartamenty

Międzybrodzie Bialskie to mała wieś (3 tys. mieszkańców) o charakterze turystycznym z bardzo dobrze rozwiniętą bazą noclegową. Do dyspozycji turystów są apartamenty, pokoje w domach prywatnych oraz pojedyncze domki letniskowe. Wszystkie pokoje są bardzo dobrze wyposażone (TV, Wi-fi), a z okien można podziwiać Beskid Mały lub Jezioro Międzybrodzkie.

Ceny noclegów są umiarkowane i zaczynają się już od 35 zł od osoby za dobę. Na turystów czekają też dodatkowe atrakcje, jak place zabaw dla dzieci i miejsca do grillowania.

Międzybrodzie Bialskie to doskonałe miejsce wypoczynku dla całej rodziny, zarówno w lecie, jak i w zimie. Szczególnie pięknie jest w Międzybrodziu jesienią, kiedy okoliczne lasy porastające zbocza Beskidu Małego, mienią się różnymi barwami. W tym okresie noclegi są tańsze.