Hotel na wsi w pobliżu Warszawy z tanimi pokojami

Jeżeli chcesz odpocząć w miejscu, gdzie z jednej strony będziesz miał kontakt z cywilizacją, a z drugiej kontakt z naturą, to najlepszym miejscem na tego typu wypoczynek będzie jakiś hotel w pobliżu dużego miasta, np. Warszawy. Idealnie gdyby taki wypoczynek był tani.

Jeżeli chcesz odpocząć w miejscu, gdzie z jednej strony będziesz miał kontakt z cywilizacją, a z drugiej kontakt z naturą, to najlepszym miejscem na tego typu wypoczynek będzie jakiś hotel w pobliżu dużego miasta, np. Warszawy. Idealnie gdyby taki wypoczynek był tani.

Hotel na wsi w pobliżu Warszawy

19 kilometrów od ścisłego centrum stolicy, czyli Pałacu Kultury i Nuki znajduje się wieś Ołtarzew. Ołtarzew leży bezpośrednio obok Ożarowa Mazowieckiego i można stamtąd bardzo szybko dojechać do centrum Warszawy. W samej wsi znajduje się nowoczesny hotel Lamberton.
Hotel Lamberton, to luksusowe, a zarazem tanie miejsce. W samym ośrodku znajduje się ponad 100 pokoi o różnym standardzie. Jednak każdy pokój wyposażony jest w wygodne łóżko, telewizor, a także łazienkę. Pokoje są przytulne i nowocześnie urządzone. Jeżeli chcesz zobaczyć jak wyglądają pokoje, to wejdź na stronę http://www.hotellamberton.pl/home/ i obejrzyj galerię zdjęć przedstawiającą wnętrza pokojów.

Niezwykła restauracja i klimatyczny klub

W hotelu Lamberton znajduje się restauracja, która cieszy się dużym uznaniem wśród osób odwiedzających to miejsce. Sama restauracja jest gustownie urządzona i przystosowana pod każdego gościa. Natomiast kucharze pracujący w restauracji serwują smakowite potrawy, a także desery. Kucharze mogą także przygotować specjalnie dania dla osób na diecie. Raz w tygodniu w restauracji odbywa się wieczór z muzyką na żywo. Wszelkie informacje na temat godzin otwarcia znajdziesz na www.hotellamberton.pl w zakładce Restauracja.

Dodatkowo w hotelu Lamberton znajduje się kameralny klub. W klubie można odprężyć się grając w bilard, a także darta. Oczywiście na miejscu znajduje się bar, gdzie barman zaserwuje Ci znakomity alkohol, a w tle będzie grała klimatyczna muzyka. Jeżeli danego dnia odbywa się ciekawe wydarzenie sportowe, to oczywiście na życzenie klientów wydarzenie będzie można obejrzeć na dużym telewizorze. Dodatkowych informacji o klubie szukaj na stronie www.hotellamberton.pl w zakładce Klub.

Dodatkowe atuty hotelu Lamberton

Dużą popularnością wśród gości hotelu cieszy się także ogród w stylu rzymskim. Hotel chwalony jest za duży parking dla gości, a także szybkie wi-fi dostępne na całym terenie obiektu. Dostępny jest także mini plac zabaw dla dzieci. Z hotelu dojedziesz szybko do Warszawy.
Goście hotelu powinni być zadowoleni ze względu na tani nocleg, a zarazem dobry standard pokoi i łatwy dojazd do Warszawy. Więcej informacji o ofercie hotelu Lamberton znajdziesz na stronie www.hotellamberton.pl/home/