Komfortowe noclegi w Szczyrku

Szczyrk to zimowa stolica narciarstwa zaraz po Zakopanem. Ludzie z całej Polski ściągają do Szczyrku, by poszusować na doskonale przygotowanych do tego trasach narciarskich. To miasto przyciąga również amatorów narciarstwa biegowego oraz amatorów pieszych wycieczek. Szczyrk posiada bogatą ofertę miejsc noclegowych – od kwater prywatnych, po luksusowe hotele. Podpowiadamy poniżej, gdzie warto się zatrzymać.

1. Szczyrk noclegi

W zależności od tego, jakim budżetem dysponujemy, znajdziemy komfortowe i wygodne miejsce zarówno na wakacje, ferie zimowe, jak i zwyczajny wypad weekendowy ze znajomymi lub rodziną. Szczyrk noclegi oferuje w różnorodnych miejscach za naprawdę atrakcyjne ceny. Ci, co chcą odpocząć w skromniejszych warunkach, na obrzeżach miasta – mogą skorzystać z kwater w prywatnych domach. Zazwyczaj znajdują się tam bardzo przytulne, klimatyczne pokoje, z podstawowym wyposażeniem takim jak np. TV, radio, łóżko, czajnik. Nie zawsze jednak w kwaterach prywatnych goście mają do dyspozycji własną łazienkę.

2. Apartamenty Szczyrk

Ci, co wyruszają w góry z przyjaciółmi, rodziną lub znajomymi – mogą skorzystać z opcji wynajęcia apartamentów. Apartamenty Szczyrk posiada w wielu miejscach za dość przystępne ceny. Zazwyczaj są to mieszkania, z pełnym wyposażeniem. W niektórych znajdziemy nawet w pełni wyposażone kuchnie czy jadalnie, co pozwala samodzielnie przygotować każdy posiłek. Apartamenty Szczyrk cieszą się coraz większym zainteresowaniem zarówno wśród młodych, jak i starszych turystów, którzy cenią sobie niezależność podczas podroży.

Jak widać z powyższego, noclegi szczyrk to spora baza noclegowa, w której każdy turysta bez problemu znajdzie miejsce spełniające jego oczekiwania. Dodatkowo, noclegi Szczyrk oferują naprawdę rozsądne ceny. Za nocleg w kwaterze prywatnej zapłacimy od 40 do 150 zł, w dobrym hotelu za dobę za osobę zapłacimy od 80 do 400 zł. Natomiast apartament w Szczyrku dla większej rodziny lub kilku osób – można wynająć za około 1000 zł za dobę. Niewątpliwie oferty cenowe, jak i samo miejsce kusza turystów z całej Polski, by wybrać się w najbliższym czasie do tego niesamowitego, malowniczego i pełnego knajpek miejsca. Być może właśnie nadchodzące ferie zimowe spędzimy w Szczyrku, gdzie zabawa na stoku będzie gwarantowana? Warto już teraz rozejrzeć się za noclegiem, gdyż miejsca szybko znikają.