Ustroń noclegi? Noclegi Ustroń? Pokoje Ustroń? Jeśli od jakiegoś czasu wpisujesz te frazy w swojej wyszukiwarce i zastanawiasz się, który z wyników będzie najbardziej odpowiadał Twoim oczekiwaniom, to głowa do góry! Spróbujemy pomóc.

Gdzie przenocować w Ustroniu?

U Januszka to dobre miejsce zarówno dla osób indywidualnych, jak i dla zorganizowanych grup. Gościniec posiada salę konferencyjną na 50 osób, wyposażoną w nagłośnienie, TV oraz wideo. Oprócz tego w gościńcu znajdzie się miejsce dla 50 osób w pokojach 1, 2, 3 i 4-osobowych z łazienkami. Właściciele zadbali również o możliwość skorzystania z oferty wyśmienitej kuchni, dostosowanej do potrzeb klienta.

Jeśli chodzi o noclegi Ustroń ma również ofertę dla szczególnie wymagających. Ich potrzebom naprzeciw wychodzi Mazowsze Medi-SPA. Poza 42 komfortowymi pokojami hotel dysponuje również basenem, kilkoma Jacuzzi, saunami, grotą solną oraz siłownią. Ponadto centrum SPA oferuje również szereg możliwości związanych z odnową biologiczną, oczyszczaniem organizmu oraz SPA&WELLNESS. Można również skorzystać z oferty Centrum Rehabilitacji, w którym stosuje się nowoczesne techniki leczenia bólu.

W miejscowości ustroń noclegi na wysokim poziomie oferują również pokoje gościnne Pod Słonecznym Zegarem. Jest to kameralny domek dysponujący 18 miejscami noclegowymi w pokojach 2-3-osobowych. W domku miejsce dla siebie znajdą jednak także rodziny z dwójką dzieci. Do ich dyspozycji jest 4-osobowy apartament typu studio, z urzekającym widokiem na góry. Dzięki temu już w momencie otwarcia oczu możemy ujrzeć przedsmak tego, co prawdopodobnie czeka nas dzisiejszego dnia.

Pokoje Ustroń, Ustroń pokoje… A może wyczarujemy Ci nocleg nie tylko w Ustroniu, ale pod samą Czantorią? Nie ma problemu. Wystarczy jedynie odejść 200 metrów od ośrodka narciarskiego! Tam, przy ulicy Jodłowej znajdziesz wyjątkowe miejsce. Willa pod Czantorią pozwoli Ci na skorzystanie z pięknych widoków, basenu, sauny i wanny SPA. A może masz ochotę pogrillować albo posiedzieć w fotelu masującym? Żaden problem! Atrakcje dla siebie znajdą również dzieci. Willa dysponuje bowiem placem zabaw i trampoliną, która zawsze dostarcza duuuużo radości!

Jeszcze mało? Jeśli poszukujesz jednak innej kwatery Ustroń ma do zaoferowania znacznie więcej! Wystarczy choćby pobieżnie poszperać w Internecie. Życzymy udanego wyjazdu!