Tajemniczy klient to gość specjalny, chociaż wcale tego po nim nie widać. Odwiedza różne lokale w celu wypełnienia pewnej misji. Jego zadaniem jest ocenienie różnych przedsiębiorstw świadczących usługi. Niebawem nasz tajemniczy klient sprawdzi noclegi Ustroń na Śląsku!

Na co zwrócimy uwagę?

Pokoje Ustroń będą oceniane pod różnymi kryteriami. W końcu każdy z nas ma inne wymagania i upodobania.Jednym zależy na ciszy i spokoju. Kto inny chciałby mieć łatwy dostęp do najlepszych atrakcji w mieście. Tyle ilu ludzi, tyle wymagań. Z tego powodu ocenianie będzie jak najmocniej rozbite.

Zaczniemy od kryteriów ogólnych. W niektórych z nich pojawią się osobno ocenianie podkategorię. Pokoje Ustroń będą recenzowane pod względem komfortu i wyposażenia pokoi w odniesieniu do liczby gwiazdek danej placówki.Drugie kryterium to położenie. Tutaj pojawią się podkategorie w zależności od upodobań. Sprawdzimy, czy okolica jest spokojna i nadaje się do wyciszenia lub tętni życiem, co jest atrakcyjniejsze dla osób lubiących aktywny wypoczynek.

Kolejną ważną sprawą jest dostęp do darmowej sieci Wi-Fi. Dostęp do internetu oferują prawie wszystkie ośrodki, jednak często jakość tej usługi pozostawia wiele do życzenia. Co prawda, ludzie jeżdżą na wakacje, żeby wypocząć, a nie oglądać filmy, jednak wielu gościu chciałoby się nie martwić o brak dostępu do szybkiego łącza. Noclegi Ustroń zostaną sprawdzone pod względem przystosowania dla dzieci i zwierząt. Nie jeden turysta ma problem z ulokowaniem swoich pupili podczas pobytu na wakacjach, więc to bardzo ważna kwestia. Z kolei wybierając się na urlop z maluchem warto mieć pewność, że w danym ośrodku znajdą się niezbędne obiekty dla dzieciątka.

Jedzenie – kontrowersyjne ocenianie

Jednym z najważniejszych testów, jakie będą musiały przejść hotele w Ustroniu to sprawdzian restauracji i bufetów w placówkach. Posiłki są ciężkim elementem do ocenienia, dlatego że zmysł smaku jest jednym z najbardziej subiektywnych. Jest jednak kilka elementów, które warto przetestować.

Po pierwsze zwrócimy uwagę na świeżość produktów. Po drugie temperaturę posiłków. W następnej kolejności wygląd, sposób podania i czas oczekiwania. Ustroń noclegi z pewnością zostaną świetnie sprawdzone.

Miasto to jest piękne, ale czy Ustroń noclegi ma tak samo świetne jak widoki i szlaki turystyczne? Przekonamy się niebawem!