Jak zarezerwować przejazd z Efectbus?

http://www.efectbus.pl

Efectbus to firma, która świadczy usługę przejazdu ze wskazanego adresu w Polsce, na wskazane miejsce docelowe w Niemczech, Belgii lub Holandii. Nie ma rozkładów, które wyznaczałyby odjazdy i przyjazdy busów. Wszystko jest ustalane indywidualnie. Ale jak zarezerwować taki przejazd?

Strona internetowa

Wszystkie potrzebne informacje można znaleźć na stronie internetowej http://www.efectbus.pl. Jest tam też specjalny formularz, który umożliwia dokonanie rezerwacji online. Jego wypełnienie należy potwierdzić telefonicznie, przynajmniej w przeddzień wyjazdu.

Wpisuje się w nim podstawowe dane osobowe oraz kontaktowe. Ponadto zaznacza się planowaną godzinę wyjazdu oraz miejsce, z którego chce się wyruszyć. Analogicznie, uzupełnia się dane miejsca docelowego.

Po wysłaniu takiej rezerwacji, trzeba poczekać na kontakt mailowy lub telefoniczny ze stony pracownika portalu http://www.efectbus.pl. Dopiero wykonanie potwierdzenia, daje gwarancję tego, że zostanie się uwzględnionym w planach przewoźnika. Można to zrobić nawet w przeddzień planowanego wyjazdu.

SMS

Miejsce w busie można zarezerwować również za pośrednictwem SMSa. Wiadomość powinna zawierać datę wyjazdu, imię i nazwisko oraz dokładne adresy miejsca wyjazdu i docelowego.

To bardzo nowatorskie rozwiązanie, które umożliwia proste zarezerwowanie miejsca na wymarzoną podróż. SMSa można wysłać właściwie o każdej porze dnia i nocy.

Najlepiej jednak, potwierdzić rezerwację telefonicznie, w godzinach normalnej pracy biura. Dzięki temu, zyskujemy pewność, że przewoźnik po nas podjedzie, a nasza podróż jest już w 100% pewna.

Telefonicznie

Na stronie http://www.efectbus.pl umieszczone są również numery telefonu, pod którymi można dokonać rezerwacji. To rozwiązanie jest o tyle wygodne, że nie trzeba dodatkowo potwierdzać dokonanego zamówienia.

Jedna rozmowa telefoniczna pozwala na ustalenie miejsca wyjazdu oraz miejsca docelowego. Można też podać dokładną ilość zabieranego ze sobą bagażu oraz określić orientacyjnie jego gabaryt. Przez telefon, najłatwiej jest również wyjaśnić wszelkie wątpliwości. Można zapytać o podróżowanie z dzieckiem, o dostęp do Wi-Fi, czy o klimatyzację.

Taka rozmowa to też najlepsza okazja do zapytania o najnowsze zniżki i rabaty oferowane przez Efectbus. Obecnie, firma proponuje zniżki za zakup biletu w obie strony, za płatność z góry oraz specjalny, prawie-gratisowy przejazd dla Stałych Klientów. O ofertę, szczególnie powinni pytać organizatorzy wyjazdów grupowych. Dla grup zorganizowanych, jest zawsze atrakcyjna cena.