Nowoczesne skrzynki na piwo

Branża piwna i napojowa dzisiaj jest bardzo rozwinięta. Na tym rynku jest bardzo duża konkurencja i najważniejsze jest, by jak najwidoczniej pokazać swój znak towarowy przy równoczesnym zaproponowaniu dobrej jakości produktu. Wyznacznikiem sukcesu może być wyeksponowanie towaru. Jest to możliwe poprzez odpowiednie jego opakowanie. Skrzynki na piwo są wyprodukowane w jak najnowocześniejszej technologii i bardzo rzucają się już na pierwszy rzut oka.

Eksponowanie produktu

Dzisiaj skrzynka do piwa nie jest tylko zwykłą skrzynką do piwa. Wykonana z jak najlepszego materiału, jest wytrzymała, ma ciekawe wzornictwo i charakteryzuje się tym, że ma ogromny wpływ na promocję danego produktu. Skrzynka do piwa jest wartością dodatnią, znacznie wpływa na pozycjonowanie marki na rynku. Dzięki innowacyjnym technologiom wykonana jest już jako produkt super nowoczesny.Skrzynki takie są towarem dedykowanym określonemu producentowi, mają firmowy znak i od razu kojarzą się z daną marką.

Jakie są skrzynki na piwo?

Skrzyneczka na piwo czy skrzynka na piwo wyprodukowana w nowej technologii, promuje znak firmowy. Jej ściany są podwójne i rozdzielające, etykiety typu IML, miękkie uchwyty. Prostota, a przy tym innowacyjność i ciekawy, oryginalny design.Tego typu propozycja dla poszczególnych producentów pomaga wyeksponować produkt i daje im pierwszeństwo, jeśli chodzi o zauważenie marki na sklepowej półce.

Czym są etykiety IML i co dają?

Etykiety IML to z języka angielskiego in – mold – label, oznacza to etykiety w formie, etykiety wewnątrz. Producent idealnie wykorzystał tę technologię i zaproponował klientom skrzynki ze znakami markowymi wprost z produkcji takich opakowań na napoje. Technologia nadruku takich etykiet sprawia, że są one bardzo dobrej jakości, widoczne, odporne na uszkodzenia mechaniczne, na promieniowanie UV.Najpierw drukowane są etykiety, których grafika jest wiernie odwzorowana, taki druk następuje na polipropylenowych lub polietylenowych foliach, których grubość ma zaledwie kilka dziesiętnych milimetra. Takie folie łączone są z opakowaniem jeszcze w momencie kiedy jest ono w formie płynnej. Dzięki innowacyjnej technologii powstaje całkiem ciekawa skrzyneczka na piwo lub inne napoje.