Plastikowa skrzynka na piwo

Napoje alkoholowe to szczególna branża, która obejmuje swym zasięgiem bardzo różnorodne produkty. Dlatego producent tego rodzaju opakowań musi sprostać oczekiwaniom klientów i stworzyć skrzynki na piwo, które będą nie tylko wytrzymałe, ale również wygodne w użytkowaniu i atrakcyjne wizualnie.

Skrzynki na piwo dostosowane do różnych rozmiarów

Skrzynka na piwo produkowana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które podlega całkowitemu recyklingowi. Jest ono wytrzymałe na mechaniczne uszkodzenia i odporne na czynniki zewnętrzne takie jak promieniowanie słoneczne czy wilgoć. Dzięki temu nawet długie i intensywne eksploatowanie nie przyczynia się do większych uszkodzeń.

Rynek piw jest bardzo zróżnicowany, dlatego plastikowa skrzynka na piwo dopasowana jest ściśle do potrzeb danego rodzaju produktu. Ma to istotne znaczenie dla reklamy i właściwego wizerunku określonej marki. Produkuje się opakowania w różnych rozmiarach, wysokościach, a także mniej i bardziej zabudowane, jeśli klient życzy sobie, aby plastikowa skrzynka na piwo efektownie eksponowała przechowywany w niej towar.

Funkcjonalne dodatki

Pojemniki na piwo mogą być dostosowane do przechowywania butelek pojedynczo lub w wielopakach. Niektóre rodzaje mają zastosowane specjalne systemy podwójnego dna, które działają dzięki ruchomej wkładce zamontowanej na sprężynach ze stali nierdzewnej. Dzięki temu możliwa jest zmiana wielkości ładunku.

Wygodne użytkowanie możliwe jest między innymi dlatego, że pojemniki na piwo są lekkie, a także posiadają miękkie uchwyty. Taką skrzynkę znacznie wygodniej podnieść i przenosić z miejsca w miejsce. Poza tym opakowania dzięki zastosowanemu w produkcji tworzywu są bardzo higieniczne.

Skrzynka na piwo – efektowna reklama

Ważnym elementem każdego opakowania na napoje alkoholowe jest estetyczna i atrakcyjna reklama. Stosuje się więc nowoczesne i przede wszystkim trwałe metody nadruku, które nie wyblakną i nie wytrą się w czasie użytkowania. Mogą to być różnego rodzaju tłoczenia, etykiety IML z efektem 3D oraz wiele innych. Nie mniej istotna jest zastosowana kolorystyka – dzięki odpowiedniemu połączeniu kolorów uzyskuje się przykuwające wzrok i wywołujące odpowiednie efekty wizualne wrażenia.