Jakie sztuczne rzęsy wybrać?

Piękne spojrzenie to jeden z największych atutów urody. Aby podkreślić naturalny blask w oku, warto zadbać o odpowiedni makijaż. Kluczem do sukcesu są wydłużone i pogrubione rzęsy. Ten efekt najlepiej pozwalają uzyskać przyklejane rzęsy – spojrzenie staje się intrygujące, twarz nabiera wyrazu, a kobieta czuje się atrakcyjna i pewna siebie.

Kiedy warto skorzystać ze sztucznych rzęs?

Makijaż to jeden z najlepszych sposobów na dodanie sobie piękna. Makijażowe triki pozwalają zmienić kontur twarzy czy ukryć drobne niedoskonałości. Przede wszystkim jednak chcąc podkreślić kobiece atuty, warto zadbać o rzęsy – to one tworzą efekt głębokiego, zalotnego spojrzenia.Większość Polek ma z natury delikatną, słowiańską urodę, co wiąże się z jasną, subtelną oprawą oczu. Często nawet pomalowane dobrym tuszem rzęsy pozostają krótkie i cienkie. To można jednak szybko zmienić, sięgając po niezwykle efektowne doklejane rzęsy.

Czym się kierować przy zakupie sztucznych rzęs?

Sztuczne rzęsy to sprawdzony sposób na zalotne spojrzenie. Są długie, gęste i ciemne. Doskonale się prezentują zarówno na co dzień, jak i podczas szczególnych okazji – gęsta firanka rzęs przykuwa spojrzenia i zwiększa pewność siebie.Aby rzęsy ładnie się prezentowały, trzeba zadbać o to, by efekt był naturalny. Dlatego kupując sztuczne rzęsy, najlepiej stawiać na produkty renomowanych marek. Na rynku dostępne są sztuczne kępki, które pozwolą zagęścić rzęsy w kąciku i doklejane rzęsy, które zwiększą objętość na całej linii. Na co dzień lepiej wybrać delikatniejsze, mniej rzucające się w oczy rzęsy, na większe wyjście można zaszaleć z długością i gęstością.

Sztuczne rzęsy – jak je aplikować, by efekt był naturalny

Przyklejenie sztucznych rzęs można zlecić makijażystce – ta będzie wiedziała, jak to zrobić, by osiągnąć efekt gęstej firanki rzęs. Wystarczy jednak trochę wyprawy, by z tym zadaniem poradzić sobie samodzielnie. Przyklejanie rzęs powinien poprzedzić makijaż oka. Należy zacząć od cienia i eyelinera, a następnie dokładnie wytuszować naturalne rzęsy. Potem sztuczne rzęsy należy delikatnie wyjąć z opakowania pęsetą, a następnie delikatnie zamoczyć je w kleju i umieścić około 5-10 mm od wewnętrznego kącika, bezpośrednio nad linią naturalnych rzęs.

Sztuczne rzęsy dostępne są w ofercie Kosmetykizameryki.pl.