Schoeller Allibert jest firmą produkującą wysokiej jakości pojemniki plastikowe dopasowane do potrzeb klienta. Kompleksowa obsługa o nazwie 360 zapewnia idealne dopasowanie się do potrzeb klienta i stworzenie dla niego produktu spełniającego jego wszystkie wymagania począwszy od wymiarów, użytkowości do koloru. Wysokiej jakości obsługa wyszkolona w odpowiednim kierunku odpowiednio pokieruje całym procesem tak, aby wszystko odbyło się z godnie z umówionymi terminami, a towar został dostarczony pod wskazany adres bez niepotrzebnych opóźnień. Wśród wielu produktów oferowanych przez producenta elementów plastikowych Schoeller Allibert występują skrzyniopalety, które dzięki swojej uniwersalności sprzedawane są bardzo często.

Czym są skrzyniopalety?

Są to duże, plastikowe pojemniki, często składane, wykorzystywane zwykle w rolnictwie lub innych branżach przemysłowych, w których potrzebne jest miejsce na przechowanie lub transport.

Zastosowanie skrzyniopalet

Skrzyniopalety plastikowe są świetnym rozwiązaniem na zaoszczędzenia miejsca w magazynie podczas przechowywania owoców, warzyw, czy też inne żywności wymagającej przechowania. Skrzyniopalety z tworzywa sztucznego świetnie sprawdzają się również podczas transportu. Skrzyniopaleta składana dodatkowo oszczędza miejsce, a co za tym idzie koszty transportu powrotnego, który zwykle odbywa się na pusto.

Oferowane produkty
Schoeller Allibert oferuje cztery grupy wielkościowe swoich skrzyniopalet:
– 800×600,
– 800×1200,
– 1000×1200,
– FLC Accssories.
Ale każdy klient może otrzymać produkt wykonany na specjalne zamówienie.

Skrzyniopalety oferowane przez Schoeller Allibert w swojej specyfikacji mają podaną ładowność, jednostki paletowe jakie wejdą do środka, wymiary wewnętrzne i zewnętrzne, rodzaj dna i pokrywy, rodzaje i ilość uchwytów, drzwiczki, kółka, płozy, czy też stopy.

W praktyce
Skrzyniopalety są wysoce uniwersalnym pojemnikiem, który znajdzie zastosowanie praktycznie w każdej branży, w której ważne jest miejsce na magazynowanie produktów oraz minimalizowanie kosztów transportu, który z roku na rok robi się coraz wyższy. Każda firma dba optymalizację kosztów, które musi ponieść, a wykorzystanie do tego odpowiednich produktów jest jak najbardziej rozsądnym rozwiązaniem dla każdego przedsiębiorcy, który dba o swoje finanse.