5 kroków do pięknego i zdrowego uśmiechu

zdrowy uśmiech

Piękny i zdrowy uśmiech liczy się w życiu, bo pomaga podbudować samopoczucie oraz ma wpływ na zdrowie całego organizmu – taką słuszną zresztą maksymę wyznaje obecnie coraz więcej mieszkańców Szczecina. Pytanie jednak pozostaje – jak zadbać o piękny i zdrowy uśmiech?

Krok pierwszy – stomatolog Jadczyk

Na samym początku warto zgłosić się do stomatologii Szczecin dr Jadczyka. Ta renomowana klinika skupia coraz więcej pacjentów, którzy są kompleksowo zainteresowani swoim zdrowiem. Warto zaznaczyć, ze ten dentysta Szczecin oraz cały jego zespół dużo inwestuje w rozwój siebie oraz swojej kliniki. Dzięki temu z jednej strony ta stomatologia Szczecin posiada bardzo wysokiej klasy sprzęt, z drugiej zaś – pełne umiejętności odnośnie tego, jak z niego korzystać.

Krok drugi – pierwsza wizyta

Na początek warto zawsze umówić się na przegląd zębów. Oczywiście wówczas możemy także określić stomatologowi Jadczykowi, w czym leży nasz problem – czy coś nas boli, dolega, martwi nas kolor jakiegoś zęba, chcemy sobie wybielić zęby itp. Generalnie stomatolog Jadczyk na pewno dokładnie oceni nasz stan uzębienia, kładąc także nacisk na nasz ogólny stan jamy ustnej i całego zdrowia. Następnie powie, jakie zabiegi są konieczne, a jakie dodatkowo mogą pomóc.

Krok trzeci – szeroka oferta

No właśnie – trzeba bowiem wspomnieć o tym, że ten dentysta Szczecin oferuje naprawdę wiele zabiegów. Dostępne są tu dość podstawowe usługi jak stomatologia zachowawcza, dziecięca czy leczenie kanałowe. Oprócz tego jednakże mamy także możliwość skorzystania z usług protetyka, periodontologa, chirurga stomatologicznego a także z różnych zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej. Oczywiście zatem pewne zabiegi trzeba będzie wykonać dla ratowania zdrowia uzębienia, inne zaś będą pełnić rolę wyłącznie estetyczną.

Krok czwarty – periodontologia

Właśnie – warto zatrzymać się na chwilę na tym zagadnieniu. Ta stomatologia Szczecin jako naprawdę jedna z niewielu oferuje usługę periodontologa, czyli lekarza zajmującego się chorobami przyzębia. Warto zaznaczyć, że wielu osobom taka konsultacja na pewny by dużo pomogła!

Krok piąty – leczenie bez bólu

Warto na koniec zaznaczyć, że ten zespół dentystów Szczecin dr Jadczyka bardzo dba o to, aby już wizyta u stomatologa nie wiązała się z doświadczaniem bólu i cierpienia. W związku z tym dostępne jest tutaj najnowsze szwajcarskie znieczulenie komputerowe oraz wiele innych metod, które pomogą przeprowadzić pacjenta przez zabieg zupełnie bezboleśnie. To oczywiście jest niewątpliwie duża zaleta tej kliniki.