Plastikowe pojemniki do transportu i magazynowania produktów

Obrót towarami w skali krajowej i zagranicznej stanowi podstawę działania gospodarki. Prawidłowo funkcjonujący łańcuch logistyczny zapewnia dostarczenie produktów od ich twórców do docelowych odbiorców. Kluczowy jest sprawny przebieg elementów tego łańcucha, jak przewożenie oraz magazynowanie dóbr. Wymagania, jakie narzucają właściciele firm działających w różnych sektorach przemysłu, powoduje poszukiwanie najbardziej optymalnych rozwiązań. W przypadku pojemników spełniających podstawę procesów logistycznych, korzystną opcją są skrzyniopalety oraz kisteny plastikowe.

Skrzyniopaleta wymiary, pojemności oraz inne cechy

Różnorodność rozmiarów oraz pojemności plastikowych opakowań spełnia indywidualne potrzeby danych branż gospodarki oraz wybór najlepszych rozwiązań dla sprawnego działania biznesu. Ponadto, dodatkowe udogodnienia, jak pojemniki z pokrywą czy kółkami, wpisuje się w wymagania sektorów przemysłu, transportujących czy magazynujących ciężkie oraz ciekłe produkty. Kisteny oraz skrzyniopalety plastikowe cechują się wytrzymałością na zewnętrzne warunki środowiskowe, jak i lekkością, co ułatwia transport i składowanie towarów, jak i wpływa na bezpieczeństwo osób je przenoszących. Maksymalna funkcjonalność i praktyczność zapewniona jest przez możliwość wielokrotnego użytkowania pojemników z tworzyw sztucznych, podlegających recyklingowi. Przekłada się to na ich niższą cenę oraz większą efektywność i zwiększenie rezultatów stosujących je firm.

Schoeller Allibert – producent plastikowych opakowań

Schoeller Allibert to działający od pięćdziesięciu lat lider w projektowaniu oraz produkowaniu skrzyniopalet i kistenów z tworzyw sztucznych, o międzynarodowej renomie. Firmę cechuje niezawodność oraz elastyczne podejście biznesowe. Bogata gama produktów, zawierająca plastikowe opakowania o różnych wymiarach, pojemności czy dodatkowych udogodnieniach, charakteryzuje się wysoką jakością oraz funkcjonalnością. Możliwość ich wielokrotnego stosowania przekłada się na ich niskie ceny oraz wpływa na zwiększenie obrotów przedsiębiorstw. Dodatkowo, zapewniają one wysoką wydajność w przebiegu łańcucha logistycznego oraz usprawnienie procesów transportowania i magazynowania towarów.