Tematyczne torty na zamówienie

Zbliżają się urodziny bliskiej Ci osoby? Jesteś osobą odpowiadającą za tort na przyjęciu? Poszukujesz niebanalnych deserów tematycznych? Zależy Ci, by tort nawiązywał do ulubionych bajek, seriali lub motywów solenizanta? Szukasz prawdziwego artysty – cukiernika, który wykona dla Ciebie to słodkie arcydzieło? Jeżeli tak, koniecznie zapoznaj się z poniższym tekstem! Zapraszamy do lektury!

Torty na zamówienie jak z bajki

W ostatnich czasach tematyczne torty, nawiązujące swoją formą do różnych motywów z popkultury stały się niezwykle modne. Największą popularnością cieszą się oczywiście wśród rodziców, którzy chcą sprawić swoim dzieciom wyjątkową niespodziankę. Nie ma się zresztą czemu dziwić, torty na zamówienie są naprawdę piękne i mogą dostarczyć najmłodszym wiele radości, zwłaszcza kiedy tego typu tort z dostawą do domu pojawi się na przyjęciu, gdzie wszyscy goście będą mogli go podziwiać. Jeżeli więc Twoja pociesza jest fanem Harrego Pottera, jednorożców czy klocków lego możesz mieć pewność, że znający się na swoim fachu cukiernicy przygotują dla niej wyjątkowe, słodkie dzieło sztuki.

Torty z dostawą nie tylko dla dzieci

Oczywiście, domowe torty tematyczne są równie świetnym pomysłem dla dorosłych solenizantów, którzy z pewnością będą nie mniej zadowoleni i zaskoczeni z takiego deseru niż dzieci. Aby zamówić odpowiedni tort z dostawą do domu należy jednak najpierw dokładnie zorientować się, czego fanem jest solenizant. Być może jest to dobre whisky, serial kryminalny lub konkretna marka sportowych samochodów, jeżeli chodzi o panów lub wybrany projektant mody, film lub perfum w przypadku pań. Kiedy już poznasz ulubioną pasję solenizanta, możesz skonsultować szczegóły zamówienia z cukiernikiem, który wykona dla Ciebie określony deser. Jest to kolejna zaleta zamówień tego typu. Możesz mieć bowiem wpływ na cały proces produkcji, nie tak jak w przypadku firmowej cukierni, która korzysta jedynie z gotowych szablonów i cennika. Torty tematyczne są zazwyczaj spektakularne, przez co duże i ciężkie w transporcie. Na szczęście osoby produkujące je na zamówienie oferują torty z dostawą, dzięki czemu biorą na siebie całą odpowiedzialność za trudny transport, który mógłby uszkodzić wypiek. Dodatkowo, jeżeli tort jest niespodzianką nie musisz ukrywać go przed solenizantem, tylko zamówić na konkretną godzinę, tuż przed rozpoczęciem przyjęcia.