Spersonalizowany prezent na każdą okazję

Uniwersalne kartki okolicznościowe, w których wpisujemy swoje życzenia czy podziękowania, to nie jedyna alternatywa, aby wyrazić swoje uznanie dla czyichś wyjątkowych osiągnięć. W niektórych przypadkach znacznie lepiej sprawdzą się personalizowanie tabliczki pamiątkowe, które mogą mieć bardzo różną formę dostosowaną adekwatnie do okoliczności.

Na polu życia zawodowego

Gdy chcemy komuś podziękować, to zazwyczaj wręczamy prezent. Aby jednak podkreślić jego znaczenie, warto uzupełnić go w wyjątkowy drobiazg, który doda mu rangi i pomoże wyrazić słowami nasze uznanie. Jest to tabliczka pamiątkowa, dyplom, medal czy puchar, ale może mieć on również inną formę, adekwatną do zaistniałej sytuacji.

Tabliczka pamiątkowa wręczana jako podziękowanie za współpracę lub inne ważne osiągnięcia, np. wyjątkowemu pracownikowi w firmie, jest szczególnym wyróżnieniem. Można umieścić na niej dowolne słowa, sentencje, a nawet grafikę. Dzięki temu dopasowujemy ją adekwatnie do sytuacji. Pamiątkę tabliczkę można powiesić na łańcuszku, wtedy wykonuje się w niej specjalne otwory lub po prostu przykleić. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wzbogaciła wtedy firmową galerię.

W życiu rodzinnym – kiedy możemy dołączyć szczególną pamiątkę?

Pamiątki okolicznościowe, np. w formie tabliczek, dyplomów czy statuetek z powodzeniem można wręczać również w czasie ważnych rodzinnych uroczystości. Może to być pamiątka chrztu, komunii czy ślubu. Wręcza ją zarówno młoda para, jak i chrzestni.

Pamiątka chrztu może mieć formę tabliczki, łyżeczki, grzechotki, a nawet ramki, którą wręcza się rodzicom i dziecku. Pamiątki komunijne to często ramki, krzyże lub serca, na których wygrawerowany jest dowolny napis. Z okazji ślubu tabliczki z podziękowaniem, a nawet statuetki otrzymują rodzice lub świadkowie.

Z czego wykonana jest pamiątka?

Tabliczki okolicznościowe to zazwyczaj stal, laminat grawerski, plexi, a nawet drewno, wszystko zależy od naszych preferencji. Mogą mieć dowolny kształt oraz wielkość. Inną formą są dyplomy, medale, puchary czy statuetki.

To, co szczególnie wyróżnia taką okolicznościową pamiątkę, jest wygrawerowany napis. Jest on wcześniej projektowany, więc może być całkowicie spersonalizowany. Odznacza się precyzją i wysoką jakością wykonania. Stanowi wyjątkowo subtelną pamiątkę.

Pamiątka chrztu znajdziesz w ofercie Gastrosilesia.pl.