Komfort i bezpieczeństwo

Polska jest skarbem firm transportowych specjalizujących się w wynajmie turystycznych busów i autokarów w przewozach krajowych i zagranicznych. Ponadto możliwy jest również wynajem podmiejskich autobusów celem transportu dzieci zarówno do szkoły, jak i z powrotem do miejsca ich zamieszkania.

Współpraca na najwyższym poziomie

Firma transportowa podejmuje współpracę zarówno stałą, jak i sezonową. Co więcej firma ta to swoiste wybawienie dla kierowców będących w potrzebie, gdyż autokary gotowe są pod wynajem także w sytuacjach awaryjnych i to całą dobę. Komfort jest niezwykle ważny podczas jazdy autokarem. Tym samym przedsiębiorstwo transportowe zadbało o każdy najmniejszy szczegół. Wiele autokarów wyposażonych jest w ergonomiczne fotele z możliwością ich rozkładania oraz klimatyzację. Duża przestrzeń między fotelami daje pasażerom jeszcze więcej zadowolenia i komfortu. Zwiększona przestrzeń może wynosić nawet aż 100 cm.

Zgodnie z umową

Autokary zawsze są terminowe – oczekują na pasażerów już kilkanaście minut przed odjazdem, kierowcy przestrzegają określonych dat i godzin. Ponadto skrupulatnie dbają oni o dokładną realizację wszystkich punktów na trasie. Pomimo szybkiej realizacji planu kierowcy przestrzegają oczywiście zasady ruchu drogowego. Kierowcy przechodzą regularne badania okresowe, który mają na celu dogłębne sprawdzenie stanu zdrowia. Celem zwiększenia luksusu w autokarach, zdecydowano o wyprodukowaniu dodatkowych pojazdów z luksusowym wyposażeniem. Nieustanny rozwój działu transportowego w przedsiębiorstwach obfituje w wysoką standaryzację obsługi klientów przez kierowców. Kadra jest umiejętnie dobierana, gdyż jest ona niejako wizytówką przedsiębiorstw transportowych.

To coś więcej niż biznes

Podróżowanie autokarami to swoisty prezent dla środowiska naturalnego. Otóż wynajem autokarów przyjaznych środowisku możliwy jest dzięki spełnieniu rygorystycznych norm oraz przepisów wydanych przez Unię Europejską, które dotyczą ograniczenia emisji szkodliwych spalin. Dodatkowo autokary mają wbudowany GPS, także centrala cały czas dba o bezpieczeństwo pasażerów. Co więcej przy każdym fotelu producenci zamontowali gniazdka USB. Wynajem autokarów z wyprzedzeniem gwarantuje zarezerwowanie miejsc.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Emilbus – wynajem autokarów